Aktualności
2013-03-20
Dzień,chwila,moment-Koncert Roberta Kasprzyckiego-21.04.godz.18
Koncert Roberta Kasprzyckiego
Dzień, chwila, moment
Będzie to muzyczna pigułka w klimacie poetyckim, folkowym, kabaretowym.
W Art. Cafe Artysta występował już kilkakrotnie. To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego, bo podczas nich najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą - energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy. Kasprzycki zawsze gra na 100 %, prezentując niezwykły melanż muzycznych żartów, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten niedzielny wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem.
--
Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.
Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd" . Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki i Nie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Obecnie, po świetnie przyjętym występie na antenie radiowej Trójki i występie na ostatnim Przystanku Woodstock, trwają nieustające koncerty oraz prace nad kolejnym albumem.
Bilety-25 zł-do nabycia w Art Cafe-tel.91-578-03-32.
Zapraszamy!
2018-06-15
POLSKA DAWAJ ! -MUNDIAL 2018
  
2018-04-19
ARTUR BARCIŚ SHOW-23.06.18
Wieczór z popularnym aktorem, po raz pierwszy goszczącym na scenie ART CAFE.